100.00 TL üzerindeki toplu siparişlerde özel indirim

Blog

Bahar için rahat kot pantolon

Önümüzdeki güneşli aylarda kıyafetler için birçok ilginç fikir deneyebilirsiniz. Bugün sizlere ilkbahar-yaz sezonu için çarpıcı bir kadın ofis ve günlük pantolon koleksiyonu sunuyoruz. Bu yazıda, bu yıl deneyebileceğiniz bazı mükemmel vizyonlar hazırladık. Onlarla profesyonel ve kadınsı görüneceksin. Çalışma ve mesai dışı saatler için size en güncel resmi ve rahat pantolon tasarımlarından bazılarını sunuyoruz.

Bayanların iş için giyinmeyi zor bulduklarını biliyoruz. Elbette sıkı bir kıyafet kuralına sahip bir şirkette çalışıyorsanız hem kadınsı hem de profesyonel görünmek zor olabilir. Kokteyl partilerine uygun olurken iş yerinde harika görünen ofis pantolonlarını denemenizi tavsiye ederiz. Çok dar olmayan, çok düşük belli ve çok kısa olan tasarımları arayın ve profesyonel bir görünüm yaratabileceğiniz bir tasarım seçin. Nötr veya düz renklerde model seçimi tercih edilir.

Profesyonelliğinizi vurgulamak istiyorsanız bir takım elbise seçmenizi tavsiye ederiz. Hafif kumaşlardan yapılmalıdır. Bu kıyafet, yüksek topuklu ayakkabılar ve inanılmaz derecede güzel mücevherlerle tamamlanabilir. Bir takım elbise seçmekte özgürsünüz

Siyah her zaman ideal bir seçimdir! Kadınlığınızı kolayca vurgulayabilir ve ofiste gününüzü özel kılar. Tamamen siyah giyinmiş, daha sofistike görüneceksiniz. Bir ceket, pantolon, V yakalı gömlek ve hakiki deri ayakkabılara ihtiyacınız olacak.

Karşılaşabileceğiniz bir diğer sorun, çalışmayan kokteyller için kıyafet seçmek ve iş arkadaşlarınızla akşam içkisine çıkmaktır, bu da kıyafetle ilgili bir soruna yol açabilir. Bu yüzden evrensel bir tuvalet bulmak önemlidir. Böyle günlerde ofisteyken şık ve iş için hazır görünmeye çalışmalı ve akşamları rahat ve rahat görünebilmelisiniz. Böyle günlerde düz üst ve pantolon giymeyi tercih etmekte fayda var. Bu kadar basit bir kombinasyona evet deyin. Yüksek topuklu düz yüksek belli pantolonların içine sokulmuş beyaz veya pastel bir gömlek veya bluz üzerine bahis yapın.

pantolon veya etek.

Daha sakin bir ortamda çalışıyorsanız mutlaka siyah ceket veya kaban, beyaz tunik ve siyah deri pantolon giymeye çalışmalısınız.

Günümüzde çoğu şirket, çalışanlarının daha sakin ve yaratıcı giyinmesine izin veriyor. Yine de sıcak aylarda hem güzel hem de profesyonelce giyinmekte zorlanabilirsiniz.

Cuma günü rahat şık giysiler giymekte özgürseniz ve görünümünüzü daha sakin tutuyorsanız, rahat ve şık kıyafetleri denemelisiniz. Yine de takım elbise giyebilirsiniz, ancak onları daha rahat üstler veya bluzlarla tamamlamanızı öneririm.

Instagram
Bizi Instagram’dan Takip Edin

Açık Mavi Kot 2022 Kreasyon İstanbul şehrinden satın alındı. 1 saat önce   Onaylandı

İletişime Geç