100.00 TL üzerindeki toplu siparişlerde özel indirim

Blog

Kot pantolonları tercih ederken nelere dikkat ediyoruz?

Pantolon alışverişinde vücudumuzu tanımak çok önemli. Vücut tipinize göre bir jean ile şık görünmemek imkansız. Bel ölçüsüne göre şekillenen pantolon ölçüleri, standart kalıplar ile sunuluyor.

Vücudunuza tam oturan kot pantolonlar ile bir test sürüşüne çıkın. Gün içerisinde yapacağınız hareketleri bu test sürüşünde yapın ve aynada kendinize 360 dereceyle bakın. Levi’s ‘in ikonik hale gelmiş, zamana meydan okuyan tavrıyla Levi’s 501 iddialı jean kombinlerinin vazgeçilmez parçalarından.

İdeal görünümün yakalandığı jean serilerine sağdık kalmayı tercih edin. Sürekli bir arayış içinde olmak yanlış tercihler yapmanıza sebep olabilir. Vücudunuza en uygun ve rahat pantolonu keşfettiğinizde ona sadık kalın.

Kadınlar için sezonun en trend görünümünü sağlayan Mavi mom jeanler, birçok vücut tipine uyum sağlıyor. Renk ve model çeşitliliği ile dikkat çeken kotcuabla pantolonları, günlük hayatta konforlu zaman geçirmenizi sağlar. Son yıllarda popüleritesini arttıran beyaz jean pantolonlar, kombinlenmesi kolay ve sezonun şık parçaları arasındaki yerini koruyor.

Erkek giyiminde yeni soluk kotcuabla pantolonları, yüksek kumaş kalitesi ve renk çeşitliliği ile erkek giyiminde rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor.

Aldığınız pantolon hangi marka olursa olsun, esnekliği en çok dikkat edeceğiniz husus olmalı.

Instagram
Bizi Instagram’dan Takip Edin

Krem Rengi Toptan Satış 5000 Adet Ankara şehrinden satın alındı. 1 saat önce   Onaylandı

İletişime Geç