100.00 TL üzerindeki toplu siparişlerde özel indirim

Teslimat ve Ödeme

TESLİM

I. Teslimat

100 BGN üzerindeki siparişler için teslimat ücreti alınmaz ve BGN 99'a kadar olan siparişler için teslimat ödenir.Müşterinin nakliye için borcu olduğu fiyat aşağıdaki gibidir: ofis-kurye hizmet bedeli: 3.95 BGN +% 1.10 ödemenin değeri. Veya 100 lv değerinde bir ürün alırsanız ve ürünü Econt ofisinde bulursanız, fiyatı 5.05 lv olacaktır. (belirli promosyon kampanyaları için teslimat tüm siparişler için ücretsiz olabilir). Teslimat faturası, teslim edildiği yere bağlı değildir.

II. Teslimat süresi

Olağan teslimat - stoktaki mevcut ürünler için, e-posta veya telefonla danışmanımız tarafından siparişin onaylanmasından sonraki 2 iş günü içinde.

Ortaklarımız tarafından talep edilen ürünler için danışmanımızın e-posta veya telefonla siparişinin onaylanmasından sonraki 15 takvim günü içinde uzatılmış teslimat.

Aşırı kötü hava koşullarında veya lojistik acil durumlar nedeniyle son tarih uzatılabilir.

III. Satın Alınan Malların İade Şartları

Satın alınan malları, teslimat tarihinden itibaren 14 takvim günü içinde iade etme hakkınız vardır. Ürünlerinizin iade edilmesini istediğiniz gibi sanki dikkatlice açılıp ölçülmelerini istiyoruz, ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, ticari olarak ayrılmış bir tipte (etiket ve kutuların takılması, giyilmemesi, çalkalanması veya ütülenmesi zorunlu değildir) olmalıdır. İade edilen malların maliyeti müşteriye aittir.

Satın alınan bir ürünü iade etme isteği durumunda, takip prosedürlerini belirtmek için lütfen 0896 89 2014 adresinden temsilcimizle iletişime geçin.

ÖDEME

Sipariş edilen malların ödemesi, seçilen ödeme yöntemine bakılmaksızın, üç ayrı veya birbiriyle kombinasyon halinde yapılabilir, ödeme tutarı aynıdır ve ek taşıma ücreti alınmaz.

• "Teslimatta ödeme" ile - teslimattan sonra kurye ile nakit ödeme.

Sipariş edilen her ürün için, kullanıcı sipariş sırasında e-mağazada ilan edilen fiyatı ödemek zorundadır. Her malın fiyatı dinamik olarak değişebilir.

Instagram
Bizi Instagram’dan Takip Edin

Açık Mavi Kot 2022 Kreasyon İzmir şehrinden satın alındı. 1 saat önce   Onaylandı

İletişime Geç