100.00 TL üzerindeki toplu siparişlerde özel indirim

Hakkımızda

kotcuabla.com markası 2010 yılında Ankara pazarındaki varlığına başladı. ve o zamandan beri hayranlarına uygun fiyatlarla kaliteli kıyafetler vermek için her zaman güncel, şık ve modern olmaya çalışıyor. Her elbise ve her durum için her zaman en iyi tekliflere sahip olmak arzusunda, iş kadınları için her iki moda çizgisini de koruyor ve günlük ve boş zamanlar için sportif - zarif stile yöneliyoruz. Almak için hazır setlerin yanı sıra kendi fikirlerinizden ilham alma ve pantolon, elbise, etek, kot pantolon, dış giyim çeşitlerini istediğiniz gibi birleştirme fırsatına sahibiz!


Amacımız


Her zaman en uygun fiyata mükemmel kalite sunmak için çalışıyoruz. Her yeni koleksiyonla sezondaki zarafet vizyonumuzu bayanlara sunuyoruz. İş kadınlarının ihtiyaçlarını, istedikleri gibi birleştirebilecekleri son derece uygun fiyatlı iş kıyafetleri modelleri ile karşılamak için çalışıyoruz. Giysilerin üretiminde kullandığımız malzemelerin kalitesi en uygunudur, kanıtlanmış tekstillere güveniyoruz - denim, keten, viskon ve pamuk. Dayanıklılığı ve dayanıklılığı ile zaman içinde kendini kanıtlamış malzemeler, aynı zamanda mükemmel konfor ve yüksek kaliteli giysiler sunar. Bizimle, her bayan kendi için alması gereken en az bir şey bulacak.


Görevimiz


Renkleri ve desenleri seçerken, şıklık, uzunluk ve stilin klasik vizyonlarına bağlı kalmaya çalışıyoruz. Modellerimizin her biri zevkle giyilmek, onu giyen bayana optimum konfor sunmak için yapılmıştır. Erişilebilirlik bizim için çok önemlidir. Bu nedenle hem en yeni sezonluk modelleri hem de geçiş koleksiyonlarını web sitemizden düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz. Her kadının iyi görünümünü önemsiyoruz, bu yüzden uygun fiyatlarla şık, klasik modeller sunuyoruz.

Instagram
Bizi Instagram’dan Takip Edin

Açık Mavi Kot 2022 Kreasyon İstanbul şehrinden satın alındı. 1 saat önce   Onaylandı

İletişime Geç